مسئول کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر :
تبدیل کلنیک تخصصی و فوق تخصصی برازجان به کلینیک هیات امنایی در آینده نزدیک +تصاویر

1 اسفند 1401

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ،مسئول کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن بازدید از کلنیک تخصصی و فوق تخصصی ولایت شهر برازجان گفت: با تبدیل کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ولایت شهر برازجان به کلینیک هیات امنایی شرایط برخورداری  مردم و بیماران محترم از خدمات تخصصی پزشکان با تعرفه دولتی بیشتر  می شود .  

علی بن هلال ضمن بررسی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مستقر در کلنیک تخصصی، فوق تخصصی و دندانپزشکی ولایت شهر برازجان اظهار داشت: بی شک با تبدیل کلنیک ولایت شهر برازجان به کلنیک هیات امنایی شاهد استقبال و حضور بیشتر پزشکان متخصص در کلنیک ولایت خواهیم بود و به تبع با توجه به ارائه خدمات تخصصی پزشکی و پاراکلنیکی  با تعرفه دولتی مردم هم دسترسی بهتری خواند داشت .

بن هلال ضمن اشاره به نقش و جایگاه کلنیک های هیات امنایی در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت  به شهروندان اضافه کرد: با تبدیل کلنیک  ولایت به کلنیک هیات امنایی ، با توجه به استقلال  مالی کلنیک های هیات امنایی و ارسال اسناد بیمه ای بصورت مستقل به ارگان های بیمه گذار، باعث تسریع  دریافتی های مبالغ بیمه ای شده و به تبع  توانایی کلنیک در پرداختی های حق الزحمه پزشکان  افزایش خواهد یافت .

وی ضمن تشکراز استقبال سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان وسایرمسئولین مربوطه  از این طرح ،تصریح داشت : با توجه به وضعیت مطلوب ساختمانی کلنیک ولایت انتظار می رود با مدیریت و نظارت دقیق سرپرست بیمارستان هر چه سریع تر نسبت به تشکیل  اعضای هیات امنای کلنیک اقدام و اسامی جهت انجام اقدامات بعدی به دانشگاه  علوم پزشکی بوشهر ارسال گردد .  

مسئول کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهراز بخش دندانپزشکی کلنیک ولایت که توسط بخش خصوصی مدیریت می شود ، هم بازدید بعمل آورد و اشاره داشت: طبق بازدید میدانی انجام شده از بخش دندانپزشکی ،تعرفه ها ی دریافتی از بیماران و مراجعین به بخش دندانپزشکی مطابق با تعرفه های دولتی مصوبه هیات وزیران بوده و لذا در بحث رعایت تعرفه های بخش دولتی مردم عزیز هیچ نگرانی نداشته باشند . .

بن هلال در خصوص استقرار نظام ارجاع در سطح شهرستان دشتستان را مهم خواند و اظهار داشت : بی شک راه اندازی نظام ارجاع از تاکیدات مقام عالی وزارت و همچنین معاون درمان وزارت بهداشت بوده و امیدواریم هر چه سریع تر بستر لازم برای استقرار نظام ارجاع فراهم گردد .

وی در این خصوص ادامه داد و افزود: مقرر شده که 30 درصد از سهمیه نوبت های پزشکان متخصص کلنیک های هیات امنایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بیمارانی که از سطح یک ( خانه های بهداشت) به سطح دو ارجاع می شونداختصاص داده شود تا مردم محروم منطقه بتوانند خدمات مطلوب تخصصی پزشکی و درمانی را بدون دغدغه دریافت دارند .

شایان ذکر است در این بازدید دو تن از کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ،سرپرست ، مدیر و برخی از مسئولین  بیمارستان شهیدصادق گنجی  برازجان ، ایشان را همراهی می کردند .

انتهای پیام/ ب.ا- 4080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   1 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر |گزارش تصویری |گزارش صوتیارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >