اطلاعات قابل استفاده برای کسب و کارها

1402/2/13 0:0

 

متقاضیان محترم تاسیس موسسات/مراکز پزشکی و پیراپرشکی

 

با ابلاغ رسمی آغاز به کار سامانه الکترونیکی صدور پروانه موسسات پزشکی و پیراپزشکی در تاریخ  13/5/1395 و استعانت از پروردگار متعال  از این پس  فرآیند های صدور موافقت اصولی و پروانه های بهره برداری  کلیه موسسات پزشکی صرفا از طریق سامانه صدور پروانه ها صورت می پذیرد.

 

دارندگان محترم موافقت اصولی معتبر تاسیس موسسات

دارندگان موافقت اصولی معتبر تاسیس موسسات نیز به منظور طی مراحل قانونی و اخذ پروانه های بهره برداری،می بایست ضمن ثبت نام در سامانه،نسبت به ثبت موافقت اصولی اخذ شده قبل از استقرار سامانه اقدام نمایند.

 

موسسین و مدیران محترم موسسات دارای پروانه

نظر به ثبت کلیه موسسات و مراکز دارای پروانه های بهره برداری از دانشگاه در سامانه صدور پروانه،به زودی تمامی درخواست های آتی (تمدید پروانه ها،تغییر مسئول فنی،تغییر آدرس و ...)صرفاً از طریق سامانه امکان پذیر خواهد بود.لذا خواهشمند است ضمن ثبت نام موسس و یا نماینده موسسین در سامانه،اطلاعات شخصی موسسین تکمیل و درصورت مغایرت وضعیت موجود موسسه با اطلاعات ثبت شده در سامانه جهت اصلاح به اداره صدور پروانه های دانشگاه مراجعه نمایند.

کلیه موسسات با مالکیت حقیقی(بیش ار یک نفر)،حقوقی،خیریه و عمومی دولتی و غیر دولتی می بایست طی نامه رسمی به معرفی نماینده قانونی آن موسسه(با ذکر کد ملی)به معاونت درمان دانشگاه اقدام نمایند تا دسترسی لازم جهت درخواست های آتی موسسه/مرکز به ایشان داده شود.

 

اداره صدور پروانه ها:07733334962

 

 

Parvaneh.behdasht.gov.ir

 

راهنمای ثبت نام در سامانه

 


تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >